Simple AVS (1.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Confirmation message
pl: Wiadomość potwierdzająca

en: Minimum age
pl: Minimalny wiek
