Simple AVS (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Button text
tr: Buton metni

en: Confirmation message
tr: Onay mesajı
