Simple AVS (1.0.5) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Appearance
fr: Apparence

en: Redirects
fr: Redirections

en: Overlay color
fr: Couleur du calque

en: Overlay opacity
fr: Opacité du calque

en: Preset
fr: Pré-réglage

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Confirmation message
fr: Message de confirmation

en: Date of birth
fr: Date de naissance

en: Minimum age
fr: Âge minimal
