Simple AVS (1.0.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Appearance
hr: Izgled

en: Overlay color
hr: Boja prekrivača

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja
