Simple AVS (1.0.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Confirmation message
nl: Bevestigingsbericht

en: Date of birth
nl: Geboortedatum
