Simple AVS (1.0.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Text color
sk: Farba textu

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení
