Simple AVS (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación
