Simple AVS (1.0.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Overlay color
uk: Колір перекриття

en: Overlay opacity
uk: Прозорість перекриття

en: Preset
uk: Попередня установка

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження

en: MM/DD/YYYY
uk: ММ/ДД/РРРР

en: Date of birth
uk: Дата народження
