SimpleBlog (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
