SimpleBlog (2.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar
