SimpleBlog (2.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
