SimpleBlog (2.0.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Image
de: Bild

en: Help
de: Hilfe

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Main Navigation
de: Hauptnavigation

en: First Sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second Sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Social Links
de: Social-Media-Links

en: Twitter Link
de: Twitter-Link

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: SimpleBlog Settings
de: SimpleBlog-Einstellungen

en: Show banner in the home page
de: Banner auf der Startseite anzeigen

en: Drupal Link
de: Drupal-Link
