SimpleBlog (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Image
el: Εικόνα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
