SimpleBlog (2.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Banner
et: Bänner

en: Highlighted
et: Eristatud
