SimpleBlog (2.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Image
fi: Kuva

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: First Bottom
fi: Ensimmäisenä alareunassa

en: Second Bottom
fi: Toisena alareunassa

en: Third Bottom
fi: Kolmantena alareunassa
