SimpleBlog (2.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Banner
fr: Bannière

en: First Sidebar
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
