SimpleBlog (2.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Image
hi: चित्र

en: Help
hi: मदद

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
