SimpleBlog (2.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Highlighted
hr: Istaknuto
