SimpleBlog (2.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Main Navigation
hu: Fő navigáció

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Google+ Link
hu: Google+ hivatkozás
