SimpleBlog (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Image
is: Mynd

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum
