SimpleBlog (2.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar
