SimpleBlog (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌
