SimpleBlog (2.0.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
