SimpleBlog (2.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: First Bottom
lt: Apačia pirma

en: Second Bottom
lt: Apačia  antra

en: Third Bottom
lt: Apačia trečia
