SimpleBlog (2.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
