SimpleBlog (2.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်
