SimpleBlog (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू
