SimpleBlog (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
