SimpleBlog (2.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
