SimpleBlog (2.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Image
tr: Resim

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
