SimpleBlog (2.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Image
uk: Зображення

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Banner
uk: Банер

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook
