SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Image
ar: الصورة

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Highlighted
ar: مبرز
