SimpleBlog (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
