SimpleBlog (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Banner
be: Банэр

en: Highlighted
be: Выдзелены
