SimpleBlog (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Add new comment
bg: Коментар
