SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Highlighted
ca: Destacat
