SimpleBlog (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Image
da: Billede

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: User login
da: Log ind

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Highlighted
da: Fremhævet
