SimpleBlog (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
