SimpleBlog (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Highlighted
gl: Resaltado
