SimpleBlog (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: User login
he: כניסה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Banner
he: באנר

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Highlighted
he: מובלט

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק

en: Google+ Link
he: קישור לGoogle+
