SimpleBlog (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Image
id: Gambar

en: Help
id: Bantuan

en: User login
id: Login pengguna

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Copyright
id: Hak Cipta
