SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
