SimpleBlog (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу
