SimpleBlog (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help
km: ជំនួយ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
