SimpleBlog (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
