SimpleBlog (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Highlighted
lv: Izgaismots
