SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം
