SimpleBlog (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link
