SimpleBlog (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Image
pl: Obraz

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Banner
pl: Baner

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Main Navigation
pl: Główna nawigacja

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook

en: Google+ Link
pl: Link Google+
