SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Image
ro: Imagine

en: Help
ro: Ajutor

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Highlighted
ro: Evidențiat
